Домофони

Домофони

 (099) 214-40-92        (098) 861-97-00


Найпопулярніші питання наших покупців щодо домофонів: Що таке домофон? Навіщо потрібен домофон? Де придбати домофон? Як правильно вибрати домофон? Який домофон кращий за чорно-білий або кольоровий? Що входить до системи домофону? Як правильно встановити домофон? Куплю домофон де і за скільки? Куплю домофон а де гарантія його якості? Де купити домофон дешевше, ніж у магазині? Як купити домофон в інтернет-магазині? Установка домофонів? До кого звернутися щодо встановлення домофону? Фірма із встановлення домофону? Організація яка встановлює домофони? Хочу встановити домофон, як це зробити? Де придбати домофон в інтернет-магазині у Харкові? Де придбати домофон у Харкові? Купити домофон дешево Харків? Домофони в квартиру?


Домофон - це електронний пристрій, який дозволяє людині, що знаходиться всередині об'єкта (у квартирі, приватному будинку, сторожці, на прохідній,

КПП тощо) без безпосереднього контакту з відвідувачем, який бажає потрапити всередину, дозволити або заборонити доступ усередину. Домофон також можна використовувати як відеоок або переговорний пристрій. За допомогою домофону дуже зручно віддалено відмикати електромеханічний замок або електромагнітний замок. Не треба виходити на вулицю або у двір, щоб відкрити двері досить натиснути кнопку відмикання замку, перебуваючи в приміщенні. Домофон забезпечує Вашу безпеку або безпеку Вашої дитини, яка знаходиться вдома.


Придбати домофон Ви можете прямо тут у нашому інтернет-магазині на сайті: videonablyudenie.com.ua. Підібрати моделі можна в розділі Домофони. Також Ви можете встановити домофон, для цього Вам варто звернутися до наших фахівців. Купити домофон у інтернет-магазині просто. Телефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть Вам з придбанням домофону в нашому інтернет-магазині.Щоб правильно вибрати домофон потрібно визначиться з тими функціями, які він виконуватиме. Вибираючи домофон варто пам'ятати, що є чорно-білі домофони та кольорові домофони, також є аудіодомофони (домофон без відеозв'язку). Домофони можуть мати один або кілька каналів для підключення викликних панелей або додаткових відеокамер. Домофони можуть бути як із трубкою, так і без неї (гучний зв'язок). Домофон може мати вбудовану пам'ять або можливість підключати виносну пам'ять для перегляду відвідувачів. Також до деяких домофонів можуть підключатись безпровідні трубки.


Визначитись між кольоровим домофоном або чорно-білим домофоном Вам варто самим, тому що в основному вартість кольорових домофонів значно дорожча за чорно-білі домофони тут Ви вже самі обираєте яке зображення Ви хочете бачити - кольорове або чорно-біле. А ось у тому, що якість чорно-білих домофонів та кольорових домофонів практично не відрізняється, ми Вас запевняємо.


У систему домофону в основному входить домофон і панель виклику для зв'язку з тими, хто знаходиться всередині приміщення. Також у систему може входити електромеханічний або електромагнітний замок. До системи можуть підключитися контролери та зчитувачі електронних карток або електронних ключів. Додаткові відеокамери або відеоокі можуть підключатися. Домофони можна об'єднувати в системи з під'їзними домофонами за допомогою адаптерів.


Для того щоб правильно встановити домофон Вам варто звернутися до фахівців, які підберуть правильне розташування домофону та панелі виклику для найкращого кута огляду. Також, за Вашим бажанням, встановлять Вам на двері електромагнітний замок або електромеханічний замок. Втім, зберуть вам систему будь-якої складності і Ваш домофон буде служити Вам дуже довго. Купуючи домофони у нас на сайті videonablyudenie.com.ua Ви отримуєте гарантію на будь-який домофон не менше одного року!


Наші представництва та їх послуги у сфері домофонів:


 • Харків Домофони Харків. Установка та продаж домофонів у місті Харкові та Харківській області. Бажаєте купити та встановити домофон у Харкові просто дзвоніть нам.
 • Київ Домофонів Київ. Установка та продаж домофонів у місті Києві та Київській області. Бажаєте купити та встановити домофон у Києві просто дзвоніть нам.
 • Дніпропетровськ Домофони Дніпропетровськ. Установка та продаж домофонів у місті Дніпропетровськ та Дніпропетровській області. Бажаєте купити та встановити домофон у Дніпропетровську просто телефонуйте нам.
 • Бориспіль Домофони Бориспіль. Установка та продаж домофонів у місті Борисполі та Київській області. Бажаєте купити та встановити домофон у Борисполі просто дзвоніть нам.
 • Запоріжжя Домофонів Запоріжжя. Установка та продаж домофонів у місті Запоріжжі та Запорізькій області. Бажаєте купити та встановити домофон у Запоріжжі просто дзвоніть нам.
 • Нікополь Домофони Нікополь. Установка та продаж домофонів у місті Нікополі та Нікопольському районі. Бажаєте купити та встановити домофон у Нікополі просто дзвоніть нам.
 • Марганець Домофонів Марганець. Установка та продаж домофонів у місті Марганці. Бажаєте купити та встановити домофон у Марганці просто дзвоніть нам.
 • Орджонікідзе Домофонів Орджонікідзе. Установка та продаж домофонів у місті Орджонікідзе. Бажаєте купити та встановити домофон в Орджонікідзе просто дзвоніть нам
 • Судак Домофони Судак. Установка та продаж домофонів в Судаку. Бажаєте купити та встановити домофон у Судаку просто дзвоніть нам.
 • Купити домофон у нас у компанії "Відеоспостереження" - значить придбати якісний домофон отримати консультацію щодо технічних характеристик домофону, а також щодо його експлуатації. Купити домофон Ви можете відвідавши наш інтернет-магазин videonablyudenie.com.ua та вибрати домофон, який Вам сподобався. Також Ви можете звернутися до наших менеджерів, які порадять Вам найпопулярніші та найнадійніші моделі домофонів та допоможуть купити домофон прямо в телефонному режимі.

 • Якщо ви з міста Харкова і хочете купити та встановити домофон у Харкові або купити домофон встановити його у Харківській області, то Ви на правильному шляху. Купити домофон у Харкові можна у нас. Також встановити домофон у Харкові допоможуть наші менеджери. Вони із задоволенням приймуть заявку на встановлення. Якщо це потрібно, то наші інженери виїдуть на місце встановлення та зроблять оцінку
 • стоимости установки. Наши инженеры установят Вам домофон по всем правилам и стандартам.

Ви живете у місті Бориспіль і хочете купити домофон у місті Бориспіль, а також Ви хочете встановити домофон у місті Бориспіль. Купити та встановити домофон у місті Бориспіль Ви можете звернувшись до нашої компанії "Відеоспостереження" або купити домофон не виходячи з дому в нашому інтернет-магазині videonablyudenie.com.ua.


Ви мешканець міста Дніпропетровськ і думаєте як купити домофон у місті Дніпропетровськ, а також хочете щоб Вам встановили домофон у місті Дніпропетровськ. Зробити це дуже просто! Для цього Вам варто звернутися до нашої компанії "Відеоспостереження" до наших менеджерів або зайти на сайт videonablyudenie.com.ua та придбати домофон у нашому інтернет-магазині. Тож купити домофон та встановити його у Дніпропетровську дуже просто. Телефонуйте нам!


 Кияни купити домофон у місті Києві стало ще простіше! Для цього Вам потрібно лише вибрати домофон у нашому інтернет-магазині на сайті videonablyudenie.com.ua. Якщо Вам потрібно також встановити домофон в Києві, то установкою домофону в Києві займуться наші інженери.

 (099) 214-40-92 
(098) 861-97-00

 

 


Встановлення домофону Харків.
Установка домофонів у Харкові.
З Вами інтернет магазин videonablyudenie.com.ua
Як встановити відео домофон у домашніх умовах своїми руками?
Встановлення викликової панелі та домофону у приватному будинку.
Почнемо!
Перед встановленням прочитайте інструкцію, в ній наочно розписано послідовність монтажу та налаштування, а також схеми підключення.
Порядок встановлення:
1. вибираємо відповідне місце для встановлення домофону, викликової панелі та додаткових відеокамер;
2. прокладаємо сигнальний кабель (для переговорного пристрою) та силовий кабель (для підключення дисплея), дотримуючись техніки безпеки;
3. підключаємо та монтуємо відеодомофон, встановлюємо викликову панель, при необхідності встановлюємо додаткову камеру;
4. перевіряємо працездатність, відео, аудіо зв'язок та додаткові пристрої.
1. Як правильно вибрати місце для встановлення відеодомофону та викликової панелі?
1.1 Де встановити відеодомофон?
Монітор домофону зазвичай встановлюють поруч із вхідними дверима на висоті вільного доступу дорослих і подалі від маленьких дітей. У приміщенні з великою прохідністю, офісі, КПП на прохідній, щоб уникнути постійної метушні, монтують у радіусі витягнутої руки адміністратора.
Відеодомофон служить для зв'язку з викликовою панеллю або іншим домофоном по інтеркому та керування замком, так само до нього підключається додаткова панель або відеокамера.

2. Як правильно вибрати та укласти кабель для домофону? Сигнальний кабель (для переговорного пристрою) підбирається залежно від відстані між домофоном та відео панеллю. Якщо відстань не перевищує 30 метрів, використовується кручена пара (UTP, FTP) або сигнальний кабель (W4x0,22). На відстані понад 30 м використовується кабель суміщений (коаксіальний + силовий), наприклад (кабель 2х0,5+РК75 тонкий).

   

3. Встановлення системи відеодомофону.
Як встановити та підключити відеодомофон?
Монтажна пластина кріпиться до стіни, на неї сам домофон і фіксується болтом, як показано на малюнку.

 

Підключаємо клему домофону до прокладеного кабелю згідно з інструкцією.
Блок живлення або силовий кабель підключаємо до мережі 220V.
Увага! Переконайтеся, що на місці кріплення не проходить силовий кабель, щоб у разі буріння отвору під монтаж домофону не пошкодити лінію електропередач.
Як встановити панель виклику?
Панель для виклику встановлюють при вході на вертикальну поверхню з огляду на її кут огляду. На висоті 150-160 см від підлоги.

Для захисту від снігу чи дощу кріпиться спеціальний козирок (у комплекті).
Увага! По можливості встановлюйте панель поза зоною прямого попадання сонячного світла або яскравого прожектора, щоб запобігти засвітленню камери.
Виклична панель включає:
• переговорний пристрій;
• відеокамера;
• пристрій керування замком;
• інфрачервоне підсвічування.
В комплект входить: панель виклику, козирок, поворотний куточок, монтажний комплект, інструкція.
Три варіанти встановлення викликної панелі: з використанням поворотного куточка і без куточка або утоплюючи її у стіні.

Підключаємо прокладений кабель, з кабелем викликної панелі дотримуючись полярності та призначення згідно з інструкцією.
Червоний – +12В
Чорний-земля (GND)
Жовтий-відео
Білий-аудіо

При непрофесійній установці домофону є велика можливість залишитися без гарантійного ремонту.


Встановлення домофону в Харкові це досить тяжкий процес, що потребує професійного підходу. Якщо вам необхідна установка домофону якісно та в короткий термін, звертайтесь до наших установників за вказаними телефонами.

За товар, куплений над нашому магазині, інсталятор після перевірки працездатності відповідальність не несе. 


Виберіть підкатегорію