Сигналізації

Сигналізації

(099) 214-40-92 (098) 861-97-00

На форумах з охоронних систем сигналізаціям часто зустрічаються такі питання від новачків або просто від людей, які хочуть дізнатися більше про системи охорони та сигналізації: Що таке сигналізація? Що входить до системи сигналізації? Які сигналізації бувають? Чи варто самостійно встановлювати сигналізацію? Які функції може виконувати сигналізація? Де придбати сигналізацію?


Сигналізація - це система пристроїв яка складається з всіляких датчиків, а датчики передають сигнал на головний блок сигналізації, а він згодом отримуючи сигнали з датчиків видає сигнали про певну несправність, вторгнення на територію, пожежу в приміщеннях або затоплення водою на електронні пристрої, такі як наприклад сирена або мобільний телефон, брелок сигналізації, табло, пульт на якому знаходиться людина і стежить за тим, що відбувається.


У систему сигналізації можуть входити всілякі датчики для передачі сигналів про якісь несправності, пожежу, затоплення, проникнення, або відкриття дверей. 

Пристрої для встановлення та зняття з сигналізації об'єкта (клавіатури електронні ключі, кнопки), пристрої безперебійного живлення для спрацьовування сигналізації у разі пропадання напруги в електричній мережі. Перелік пристроїв, що входять до системи сигналізацій, залежить від виду сигналізації і для чого вона призначена.


Основні іди сигналізацій:


1. Охоронна сигналізація варта охорони об'єктів від стороннього вторгнення. В основному в систему охоронної сигналізації входять основний блок сигналізації, ІЧ-датчики руху, датчики розбивання скла, датчики відкриття дверей, датчики вібрації, датчики охорони периметра, сирена, клавіатура для встановлення та зняття з охорони.


2. Пожежна сигналізація призначена для запобігання виникненню пожежі або гасіння пожежі завдяки підключеній до пожежної сигналізації системи пожежогасіння. У систему пожежної сигналізації в основному входять 

основний блок пожежної сигналізації, датчики диму, теплові датчики, датчики витоку газу, ручні сповіщувачі про пожежу. звукові сповіщувачі та табло.


3. Попереджувальна сигналізація призначена для попередження людини про небезпеку або попередження про те, що він входить у небезпечну зону або вже потрапив до неї. В основному використовуються всілякі датчики та вимірювальні прилади, які можуть реагувати на певні параметри. У попереджувальних сигналізаціях також застосовуються інформаційні табло чи звукові сповіщувачі.


Сигналізації можуть виконувати всілякі функції: попереджати про проникнення, пожежу, затоплення; посилати смс або робити дзвінок на мобільний телефон, який Ви запрограмували; видавати сигнал на автономну звукову сирену або інформаційне табло; посилати сигнал на пульт охорони чи пожежникам (залежно від автономного підключення чи постановки на пульт) ; включати систему відмикання замикання дверей; включати вимикати електроживлення; включати систему пожежогасіння.


Придбати охоронні або пожежні сигналізації можна у нас на сайті videonablyudenie.com.ua в розділі Сигналізації Пожежні сигналізації .


Чи варто підключати сигналізацію самостійно? На це питання ми намагатимемося відповісти коротко. Якщо ви впевнені що ви правильно встановите сигналізацію та всі її пристрої за відповідними нормами та стандартами, а також правильно підключіть всі вузли щоб не призвести до несправності пристроїв, це ваше особисте рішення. Але я наполегливо раджу та рекомендую Вам звернутися до фахівців для вирішення цього питання!


(099) 214-40-92 (098) 861-97-00


Виберіть підкатегорію